Geoblog.pl    bianc    Podróże    Śladami cara Mikołaja II po Rosji    tam,gdzie zabito cara
2007

tam,gdzie zabito cara

Rosja
Rosja, Yekaterinburg

rany, na tej pieprzonej mapie nie ma nawet takiego miejsca jak Jekaterynburg, mimo ze to 5 co do wielokosci miasto w Rosji.
Podroz z Moskwy byla calkiem przyjemna, gdyz wracala z nami grupa studentow z Krasnojarska, wiec bylo z kim pogawedzic. I oczywiscie jeden pan tez koniecznie chcial sie z nami podzielic swoimi przemysleniami i stwierdzil ze my w Polsce to jestemy strasznie jacys pozastraszani, skoro nie chcemy wracac po terminie wyznaczonym w wizie. Rosjanin to by powiedzila celnikowi ze sie spoznil i tyle i do tego by nie zaplacil, bo kazdy moze sie spoznic. i to wlasnie jest rosyjska dusza:) jak zwal tak zwal my bedziemy wracac szybciej. ja to bym wogole juz wrocila, bo co prawda marzylam o tym wyjezdzie ale ja chyba nie lubie porozowac:). Tzn z paula jest bardzo fajnie, ale ja tesknie za Wami wszystkimi:( i chyba moja rodzina mnie olewa bo jakos nie wierze ze tata czyta tego bloga;/
mieszkamy na obrzezach miasta, widzialm juz cerkiem zbudowana na miejscu kazni, jutro edziemy zobaczyc uriczysko cztrech braci, miejsce gdzie porzucono ciala. w czwartek jedziemy do irkucka (bedziemy w niedziele) potem jezioro bajkal, ulan ude i wracajac chyba zajedziemy do tobolska. zatanawiam sie czy nie zainwestowac w bilet lotniczy zeby juz szybciej byc w domu.
za kotkami tez tesknie:(
trzymajcie sie tam! buziaki z Jekaterynburga!

sewiera
sewiera - 2007-09-10 19:16
smutne miejsce,ale jakże znaczące....takie miejsca skłaniają do refleksji....Bianco!Siły dużo Tobie życzę,towarzyszy podróży z rosyjską duszą i otwartych dróg.
Trzymaj się dzielnie,
buziaki

Bartek zazdrosnik
Bartek zazdrosnik - 2007-09-11 18:32
hej:) Ja czytam bloga i wędruje myslami z wami;) Zycze Bianca (Pauli tez) duzo ENERGI oraz odpornosci na rosyjska administrację! Byloby fajnie zobaczyc Rosje waszym oczami, wiec DOMAGAM sie jakis fotek:) Bede mogl bardziej zazdroscic;))

kura
kura - 2007-09-11 22:15
A dzwonek zmienilaś? Jak Cie tam wsadza za wolna Bialorus to przyjade najwczesniej po 26 bo wtedy sie bronie :) Wrocisz w sam raz zeby opic ten wiekopomny dzien :) Robisz ladne zdjecia? Potrzebuje paru ujec tundry i tajgi i troche stepow ale jak znam zycie beda co najwyzej potencjalni kandydaci ;););) Buziaki :)

sracza
sracza - 2007-09-12 03:50
no no no!jak to sie stalo ze Ci sie wracac chce?az mnie dech zapierA jak to czytam!zwiedzac do ch.. milego:)jestem wrocona z latino party i sama w domu wiec bojam sieeeee..byle do switu,potem sie jakos zasnie!stara rob co uwazasz ale uwazaj przy tym jednoczesnie:Psciskam z grzybowa wielkiego-jeszcze pare dni i naraaa!buziak

Kamil
Kamil - 2007-09-13 23:32
Bianc!!wez sie w garśc nie pioerdol mi tu masz dojechac przynajmniej tam gdzie ja czyli Irkuck zwijaj kite i w droge :d:D:D
pozdro 600

bianc